1-24

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив урочистості з нагоди вшанування Корецької ікони Божої Матері «Споручниця грішних»

23 червня, у день вшанування Корецької ікони Божої Матері «Споручниця грішних», Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, намісник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври архієпископ Сергієво-Посадський Феогност, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Ізюмьский Єлисей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоношський Іоанн, а також духовенство різних регіонів України та зарубіжжя.

За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Рафаїла з сестрами, а також численні парафіяни та гості Корецької обителі.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді, в якому привітав всіх присутніх зі святом.

По завершенні літургії був звершений велелюдний хресний хід з Корецькою чудотворною іконою Богородиці.

Після окроплення всіх вірян святою водою, Блаженніший Митрополит Онуфрій ще раз привітав паству із величним святом та подякував за спільні молитви про нашу батьківщину, її владу, воїнство та Боголюбивий український народ.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua