wpid-fullsizerender211_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив Спасо-Преображенський храм монастиря великомученика Іоанна Сочавського

19 серпня, у день свята Преображення Господнього, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив освячення храму на честь Преображення Господнього в монастирі великомученика Іоанна Сочавського Чернівецько-Буковинської єпархії, після чого очолив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили: митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, єпископ Унгенський і Ніспоренський Петр, єпископ Хотинський Євсевій, єпископ Шумський Нафанаїл, а також духовенство єпархії.

Після прочитання Євангелія Предстоятель звернувся до парафіян зі словами проповіді, під час якої наголосив про необхідність кожного християнина намагатись змінювати своє життя і просити допомоги в цьому Христа.

Під час богослужіння було возведено в сан архімандрита секретаря єпархії ієромонаха Никиту (Сторожука).

По закінченню літургії Блаженніший владика привітав братію монастиря та парафіян зі святом та нагородив настоятеля і будівничого храму протоієрея Павліна Павленка Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня.

Наприкінці богослужіння Архіпастир освятив плоди та монастирське джерело.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua