wpid-mg_0879_1.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій вiдкрив дитяче свято «Різдвяний вертеп-2016» у національній оперi

7 січня, в день свята Різдва Христового, у Національній опері України імені Т.Г.Шевченка відбулося тринадцяте традиційне дитяче свято «Різдвяний вертеп-2016». Цього року благодійний захід був влаштований для дітей біженців зі сходу України, воїнів АТО та вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів Києва та Київської області.

Урочисте відкриття свята благословив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженство на захід супроводжували єпископ Обухівський Іона та народний депутат України Андрій Деркач.

Вітаючи дітей з Різдвом Христовим, Його Блаженство зазначив, що Христос прийшов на землю, не відділяючи бідних від багатих, старих від молодих, але для всіх приніс радісне благовістя про нове життя у вічності. Особливу увагу Предстоятель УПЦ приділив волонтерам, які приклали багато зусиль, щоб зібрати діток з різних куточків Київської області на це свято. Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував їм за важливу допомогу, роздав святкові подарунки та благословив усіх.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua