_73O3120

Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідав Одеську єпархію

28-29 вересня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій з архіпастирським візитом відвідав Одеську єпархію.

28 вересня в аеропорту Одеси Блаженнішого Митрополита Онуфрія зустріли митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, вікарій Одеської єпархії єпископ Овідіопольський Аркадій, духовенство Одеси, а також голова Одеської обласної ради Олексій Гончаренко.

Зустрічаючи Предстоятеля, митрополит Агафангел від імені духовенства та віруючих Одеської єпархії привітав Митрополита Онуфрія з прибуттям на богохраниму причорноморську землю, де 190 років тому був заснований Свято-Успенський Одеський чоловічий монастир, в якому подвизався преподобний Кукша.

У своєму слові Блаженніший Владика зазначив, що радий прибути до Одеси, щоб разом з віруючими молитовно відсвяткувати 190-річчя Свято-Успенського монастиря та 20-річчя канонізації подвижника благочестя преподобного Кукші Одеського.

28 вересня ввечері, Блаженніший Митрополит Онуфрій прибув до Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря, де біля святих воріт його зустріли священноархімандрит обителі митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, численні архієреї УПЦ, духовенство Одеської єпархії та багаточисельні вірні.
У соборі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», Архіпастир очолив Всеношну біля раки з мощами преподобного Кукші Одеського.

Наприкінці богослужіння був звершений чин наречення намісника Свято-Іллінського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Віктора (Бикова) на єпископа Арцизького, вікарія Одеської єпархії.

29 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в соборі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» Свято-Успенського Одеського монастиря.

За богослужінням собор архієреїв висвятив намісника Свято-Іллінського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Віктора (Бикова) на єпископа Арцизького, вікарія Одеської єпархії (згідно рішення Священного Синоду УПЦ від 16 вересня 2014 року, журнал № 53).

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до єпископа Віктора зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua