IMG_9807

Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідує Сєвєродонецьку єпархію

5 жовтня розпочався Первосвятительський візит Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Сєвєродонецьку єпархію. По дорозі до Сєвєродонецька Блаженніший Владика відвідав Свято-Успенську Святогірську Лавру.

В монастирі Архіпастир вклонився мощам преподобного Іоанна Затворника і відслужив молебень перед іконою Божої Матері “Святогірська”. Його Блаженство побажав наміснику Лаври архієпископу Святогірському Арсенію з братією Божої підтримки і терпіння в нелегкому несінні чернечого подвигу.

Митрополит Онуфрій у супроводі керуючого Сєвєродонецькою єпархією єпископа Сєвєродонецького і Старобільського Никодима та інших ієрархів УПЦ відвідав храмовий комплекс «Лісова Дача» міста Сєвєродонецьк, де молився за Всенічною.

Після закінчення богослужіння Його Блаженство звернувся до віруючих: «Я схиляюся перед мужністю та витримкою, яку ви проявили, коли у вашому місті брат повстав на брата і пролилася кров. Нелегкою була дорога до вас, але ваші відкриті серця, ваші радісні очі стали для нас втіхою і гідною винагородою після трудів», – зазначив Блаженніший Владика.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua