f_7363573121408022231

Блаженніший Митрополит Онуфрій висловив співчуття Предстоятелю Грузинської Православної Церкви

15 червня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій висловив співчуття Святішому і Блаженнішому Католікосу-Патріарху всієї Грузії Іллі ІІ у зв’язку з трагічними подіями внаслідок повені у Тбілісі.

Зокрема, у своєму Посланні Його Блаженство зазначив, що грузинський народ завжди підтримував своїх українських братів у часи випробувань. Україна сама зазнає сьогодні великих страждань, тому клір та миряни УПЦ співчувають усім тим, кого торкнулася біда, підкреслив Блаженніший Владика.

Предстоятель наголосив, що щиро молиться за всіх, хто в ці скорботні дні страждає на грузинській землі: «З вірою у безмежне милосердя Боже просимо Небесного Отця вселити у Вічні обителі всіх загиблих тбілісців і втерти сльози сиротам і вдовам, а також кожному страждаючому від спустошення, яке принесла природна стихія», – зазначається у Посланні.

Нагадаємо, що повінь у Тбілісі сталася у ніч з 13 на 14 червня після зливи небувалої сили. За останніми даними загинуло 15 людей, більше 20 вважаються зниклими безвісті.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua