wpid-64dcd381046548a7425c6005ca24a1cf.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав молитися за потерпілих парафіян громади УПЦ у селі Птича

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій закликав вірних чад Української Православної Церкви молитися за протоієрея Миколая Сисонюка, настоятеля Успенського храму в селі Птича на Рівненщині, та його паству. З таким прохання Його Блаженство звернувся під час своєї недільної проповіді в лаврському храмі Антонія і Феодосія Печерських 20 грудня.

Предстоятель розповів про складну ситуацію навколо громади Української Православної Церкви в селі Птича: «Віруючі виявилися закритими та ізольованими у власному храмі. Православні не мають можливості отримувати їжу та воду». Предстоятель зазначив, що навіть рішеннями судів неодноразово підтверджено, що храм належить громаді УПЦ. Та не зважаючи на утиски, православні відстоюють свою святиню і не бажають віддавати її розкольникам.

Як повідомляв раніше Інформаційний відділ УПЦ, 18 грудня розкольники за підтримки «Правого сектору» перешкоджали вірянам увійти до власного храму. Ігноруючи наявність у парафіян усіх документів на володіння культовою спорудою та рішення кількох судів. Проте, прочанам вдалося потрапити в будівлю і звершити там богослужіння. На даний момент парафіяни Успінської громади перебувають в молитві в своїй церкві та вірять, що їм вдасться відстояти свій храм.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua