Mitropolit_Onufrii_v_Pokrovskom_monastyre_Kieva_02

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив читання другої частини Великого покаянного канону у Свято-Покровському монастирі столиці

24 лютого, у другий день Великого посту, за великим повечір’ям у Миколаївському соборі Свято-Покровського жіночого монастиря міста Києва Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив читання другої частини Великого покаянного канону Андрія Критського.

Після читання Його Блаженство звернувся до пастви із проповіддю про особливості дотримання християнами душевного і тілесного посту. «До тілесного посту, тобто до утримання від вживання скоромної їжі, треба додати і духовний піст, — зазначив Предстоятель, — а він полягає в тому, що людина заохочує себе до молитви та намагається втримати свої думки і почуття в рамках Божественного закону». Якщо якийсь помисел відводить людину від цього закону, то, за словами Блаженнішого владики, «голіруч його не візьмеш; такий помисел підкорюється тільки молитвою та смиренням».

По завершенні проповіді Його Блаженство благословив сестер та прихожан монастиря і побажав усім під час Великого посту зібрати якнайбільше цих спасительних якостей.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua