wpid-mg_2942_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив літургію та освячення хрестів у Михайлівському храмі столиці

9 жовтня, у день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі на честь Архангела Михаїла Дніпровського благочиння м. Києва.

Його Блажеству співслужили єпископи: Львівський і Галицький Філарет, Ірпінський Климент; благочинні: Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк та духовенство Лівобережного вікаріатства столиці. За богослужінням молились голова Дніпровської районної державної адміністрації Горбунов Я. В., а також представники районної влади в м. Києві.

Під час Малого входу Архіпастир удостоїв настоятеля Свято-Михайлівської парафії протоієрея Богдана Штима права носіння другого хреста.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика виголосив проповідь перед чисельною громадою.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По завершенні літургії Його Блаженство привітав духовенство та віруючих із днем пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, а також виголосив слова вітань на адресу протоієрея Богдана Штима, котрий цього дня відзначив 60-річний ювілей від дня народження та 30-річчя служіння у священному сані.

Після привітань Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив чин освячення купольних хрестів для храму Архістратига Михаїла, а також відслужив заупокійну літію за рятувальниками, які загинули під час ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua