IMG_89833

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив літургію в лікарняному храмі на честь святої велокомучениці Варвари

17 грудня, в день пам’яті святої великомучениці Варвари, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі на території Київської обласної лікарні, який освячено на честь цієї святої.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент. Архієреям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, настоятель храму протоієрей Василій Озимчук, а також духовенство Київської єпархії.

Під час богослужіння Блаженніший владика нагородив ряд кліриків Київської єпархії церковними нагородами.

Після читання Євангелія Предстоятель звернувся до всіх присутніх зі словами настанови. Згадуючи житіє святої великомучениці Варвари, Його Блаженство відзначив необхідність виховання дітей не тільки в батьківській любові, а й у любові духовній, яка навчає тому, чого слід остерігатись у житті, і до чого прагнути.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua