wpid-mg_28781_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив літургію в Свято-Успенському соборі Лаври

26 липня, в Неділю святих отців шести Вселенських Соборів, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова ВЗЦЗ УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, а також братія монастиря та духовенство столиці.

Після читання Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді, в якій закликав кожного слідувати прикладу святих отців у сповіданні православної віри та збереженні її в чистоті.

Під час богослужіння Його Блаженство звершив священницьку хіротонію над дияконом Романом Андрієнком, кліриком храму Вознесіння Христового Голосіївського благочиння м. Києва та дияконську — над Євгенієм Філатовим, кліриком храму святих Косми і Даміана Оболонського благочиння столиці.

Наприкінці літургії Предстоятель привітав усіх присутніх з недільним днем, розповів про урочисті заходи, присвячені 1000-літтю праведної кончини святого рівноапостольного князя Володимира, які розпочинаються завтра, а також благословив усіх.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua