Храм Боголюбської ікони Божої Матері

Храм ікони Божої Матері Боголюбської

вул. Дегтярівська, 23

З Благословення Митрополита Київського і всієї України Володимира, у 2009 році при Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні в місті Києві, за адресою вул. Дегтярівська, 23, засновано парафію на честь Боголюбської Ікони Божої Матері.

На сьогоднішній день, Парафією за власний кошт закінчено спорудження дерев'яної каплиці площею 36 кв.м. та проводяться фасадні роботи. Проведено внутрішні роботи із встановлення вівтаря. Встановлено купол, вирішується питання щодо підключення каплички до електромережі, але з боку керівництва лікарні чиниться тиск і спротив, створюються умови за яких існування вже збудованої дерев'яної каплички у подальшому поставлено під загрозу.

Та незважаючи на це, парафія продовжує своє служіння та виконання соціальних завдань Української православної церкви. Постійно надається духовна підтримка маленьким дітям, що перебувають на лікуванні та їх батькам. Регулярно проводяться служби, водосвятні молебні, читання акафістів. Освячено усі приміщення лікарні. Із колективом та персоналом підтримуються теплі стосунки. За сприяння парафіян, лікарні надається благодійна та гуманітарна допомоги.

Тел. 097 933 11 14.
Престольне свято: 1 липня.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua