Діти багатодітних родин відвідали музей “Експериментаніум”

1 листопада, Православний центр розвитку сім’ї "Сім’я в радість" розпочав свій новий напрямок роботи. Зусиллями центру 27 дітей з багатодітних родин на благодійній основі відвідали Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум". Діти мали можливість не тільки почерпнути багато пізнавальної інформації з основних шкільних наук та побачити цікаві експонати, але й самостійно випробувати їх і взяти безпосередню участь у експериментах.

Під час цікавої екскурсії, яку з прекрасною педагогічною майстерністю провів екскурсовод Сергій Волошин, всі діти були активними та не приховували своєї допитливості та захоплення.

Як повідомляє офіційний сайт Музею, "Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум" – це науково-розважальний центр, створений для вивчення законів науки та явищ навколишнього світу. Науковий атракціон дає цікаву і доступну можливість безпосередньої участі в експериментах, дослідах та інших пізнавальних діях.

Православний центр розвитку сім’ї "Сім’я в радість" висловлює вдячність Музею, бажає творчих успіхів та сподівається на подальшу співпрацю.
duhcenter.in.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua