Для християнської просвіти

В останні роки у шкільній системі України розширюються можливості для християнської просвіти. Завдяки багаторічній активності церковних діячів, педагогічної, батьківської громадськості в різних регіонах України, зокрема у м. Києві та Київській області у значній частині шкіл викладаються предмети духовно-морального спрямування: «Біблійна етика», «Християнська етика», «Християнська етика в українській культурі» тощо. Зокрема, у Києві таких шкіл 140 (усього у столиці України близько 500 шкіл).
Турбота Церкви про наше майбутнє проявляється, зокрема, і в увазі до справи християнської просвіти як у суто церковному житті – в педагогічній діяльності на парафії, так і взаємодії із закладами загальної освіти, педагогічною громадськістю.
З метою більш ефективного засвоєння духовно-моральних цінностей в системі загальної освіти ми пропонуємо деякі загальні рекомендації, основоположні принципи, які допомагатимуть у викладанні християнської етики, впровадженні християнських чеснот у навчально-виховному процесі.

Завантажити документ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua