DSC_0019

До 1000-ліття преставлення князя Володимира звершено молебень на Володимирській гірці та хресний хід

27 липня, напередодні свята Хрещення Київської Русі та 1000-ліття блаженної кончини святого рівноапостольного великого князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі, що на Володимирській гірці.

Разом із Його Блаженством на богослужінні молилися представники Помісних Православних Церков Болгарії, Чеських земель і Словаччини, єпископат та духовенство єпархій УПЦ, а також понад 20 тисяч православних віруючих з усієї України.

"Сьогодні ми зібрались на цьому святому місці біля підніжжя пам’ятника святого рівноапостольного князя Володимира, 1000-ліття представлення якого ми нині молитовно вшановуємо, - сказав у вітальному слові Предстоятель Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій. – Хреститель і просвітитель Київської Русі поклав початок нової сторінки історії нашого народу, нашої землі. Нехай молитвами святого великого князя Володимира Господь оберігає і благословить нашу Україну і наш боголюбивий народ. Щастя всім і здоров’я".

Після завершення молебню Предстоятель УПЦ разом з єпископатом та духовенством очолив багатотисячний хресний хід зі святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Численна хода пройшла центральними вулицями Києва.

Біля поклінного хреста на вулиці Грушевського Його Блаженство разом із усім духовенством та мирянами підніс молитви за упокій душ всіх, хто загинув під час трагічних подій лютого 2014 року.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua