До Дня українського футболу команда УПЦ взяла участь у змагані з міні-футболу

25 квітня збірна команда УПЦ з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія прийняла участь у турнірі з міні-футболу на кубок газети "Київський футбол", який відбувся на стадіоні ім. Баннікова. Цей турнір було проведено з нагоди відзначення Дня українського футболу.

На цей раз команду представляло Дніпровське благочиння, яке показало найкращий результат у Георгіївському турнірі 2014 року. В складній грі команда показала прекрасний результат та посіла друге місце, що досить непросто у подібних змаганнях. Віталій Тарасенко - головний редактор газети "Київський футбол" та співорганізатор турніру - разом з представниками Федерації футболу України вручили кубки і призи та наголосили на об'єднавчій ідеї подібних турнірів навколо здорового способу життя.

У свою чергу, голова Відділу духовно-фізичного віховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко наголосив на важливості духовної складової участі команди УПЦ у змаганні.