До Дня вчителя звершено подячний молебень в храмі Деснянського благочиння

1 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив подячний молебень з нагоди Дня вчителя у храмі святих мучеників Адріана і Наталії Деснянського благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко та клірики Східного київського вікаріатства. За молебнем також молилися керівники управління освіти Деснянської районної державної адміністрації, директори шкіл і дошкільних навчально-виховних закладів м. Києва.

За молебним співом були піднесені особливі молитви за всіх, хто вчить і навчається в освітніх закладах столиці, а також за мир в Україні.

Після богослужіння єпископ Климент привітав освітян зі святом Дня вчителя, що за традицією святкуватиметься цієї неділі, благословив їх на подальші труди на ниві навчально-виховної роботи та окропив кожного з присутніх святою водою.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua