До України прибула велика християнська святиня – Дари волхвів

24 січня з благословення Святішого Вселенського Патріарха Варфоломія, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Священного Киноту Святої Гори Афон до України прибула велика християнська святиня – Дари волхвів. Ковчег доставила делегація афонського монастиря святого Павла.

Святиню в аеропорту "Бориспіль" зустріли вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій та координатор привезення Дарів волхвів в Київ - секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

З аеропорту святиню було доставлено до Києво-Печерської Лаври, де біля Святих воріт обителі її зустріли: єпископи Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Васильківський Миколай, столичне духовенство, викладачі та студенти Київських духовних шкіл, Міністр культури України Леонід Новохатько, керівництво та співробітники Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника на чолі з директором Любомиром Михайлиною, численні вірні.

В Успенському соборі перед ковчегом з Дарами волхвів було звершено подячний молебень, який з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви очолив єпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней.

Після богослужіння святиню було перенесено до Стефанівського приділу собору, де вона перебуватиме до 30 січня.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua