wpid-image-27-04-16-11-19-2.jpeg

Духовенство Деснянського благочиння обговорило з мiсцевою районною владою святковi заходи до дня Пасхи

27 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоіерей Димитрій Григорак разом з духовенством благочиння взяли участь в нараді з питань підготовки та проведення загальнорайонних заходів з нагоди відзначення свята Світлого Христового Воскресіння під головуванням заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко. У нараді також взяли участь представники структурних підрозділів Деснянської РДА, поліції та працівників пожежної частини Деснянського РУ ДСНС України, КП «Київміськсвітло», а також комунальних підприємств.

Під час наради було напрацьовано ряд заходів щодо проведення необхідних робіт з благоустрою територій та доріг, прилеглих до храмів; забезпечення належного освітлення та організації дорожнього руху у місцях проведення святкових богослужінь; підтримання громадського порядку та надання медичної допомоги у разі необхідності під час пасхальних заходів. В рамках підготовки до великодніх свят проводеться перевірка бюветів питної води. В ході наради також обговорювалися питання з організації проведення на належному рівні поминальних днів на кладовищах у Деснянському районі.

Деснянське благочиння разом з Деснянською райдержадміністрацією завжди веде плідну співпрацю для забезпечення блага мешканців та парафіян району, зокрема у сфері морального та духовного зміцнення і зростання. З радістю відмічається поглиблення дружньої співпраці на ниві загально-національного та культурного просвітлення Деснянського району.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua