Священики Деснянського благочиння освятили Відділення соціально-медичної реабілітації дітей з ДЦП

18 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира клірики Східного київського вікаріатства Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Музика та настоятель храму святих мучеників Адріана і Наталії протоієрей Роман Матюшенко освятили Відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки та відправили молебень про здоров'я дітей, що навчаються та проходять реабілітацію у закладі.

Лікарі та вихователі розповіли про свої здобутки у боротьбі з хворобою ДЦП та ознайомили священників з прекрасними умовами виховання та розвитку дітей.

Освячення та молитва духовенства постала ще однією духовною втіхою для батьків, дітей та вихователів. До речі, майже всі працівники закладу ходять до церкви та звертаються до Бога, молячись про своїх підопічних.

Наприкінці відправи отець Дмитро та отець Роман подарували дітям від Свято-Троїцької та парафії Адріана і Наталії солодкі подарунки та книжки про таїнства Церкви та життя святих Адріана і Наталії, покровителів сімейного благополуччя, щоб моливами святих угодників Господь дарував дітям духовне і фізичне здоров'я.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua