Духовенство Деснянського благочиння вшанувало пам’ять визволителів Києва від фашистів

3 листопада з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира у Свято-Троїцькому храмі Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства після Божественної літургії було звершено подячний молебень з нагоди відзначення 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників.

Молебень очолив настоятель храму, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак у співслужіння духовенства парафії. На богослужінні молилися голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Станіслав Прокопенко та інші представники Деснянської РДА.

Після молебню духовенство з мирянами відвідало X Міжнародний військово-історичний фестиваль "Даєш Київ!" в урочищі Ситняки Деснянського району столиці поблизу житлового масиву Троєщина. Хор Свято-Троїцького храму під керівництвом регента Наталії Кравченко для присутніх виконали музичний твір "Боже великий, єдиний, нам Україну храни" (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського).

Організаторами заходу виступили: молодіжна громадська організація "Київський Клуб "Червона Зірка" спільно з Національним військово-історичним музеєм України за підтримки Київської міської державної адміністрації та Деснянської райдержадміністрації. Історичною легендою для проведення військово-історичної реконструкції є форсування частинами Червоної Армії річки Дніпро на одній з ділянок північніше Києва у вересні-жовтні 1943 року.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua