100_4175

Духовенство Деснянського благочиння взяло участь у шануванні загиблих внаслідок Другої світової війни

8 травня з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 70-ї річниці завершення Другої світової війни з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак відвідав пам’ятники загиблим воїнам у Деснянському районі Києва.

Отця благочинного супроводжувало духовенство Свято-Троїцького храму. Шанування пам'яті загиблих воїнів проходило за участю представників районної в місті Києві державної адміністрації, активу ветеранських організацій, громадськості та учнівської молоді району.

Духовенство звершило панахиду за всіма загиблими під час Другої світової війни, після чого була здійснена урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.

З 8 по 9 травня у навчальних закладах Деснянського району пройдуть зустрічі з ветеранами Другої світової війни, військовослужбовцями-учасниками АТО.

Комплекс заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру, присвячених 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі, ролі українського народу у Другій світовій війні відбудеться у закладах освіти та культури Деснянського району.

В церквах Деснянського благочиння буде проведено панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua