Духовенство Деснянського благочиння взяло участь у відкритті фестивалю пам’яті народної артистки України Оксані Петрусенко

13 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак та протоієрей Роман Матюшенко взяли участь у відкритті фестивалю, присвяченого пам’яті народної артистки України, символу пісенної душі українського народу - Оксані Петрусенко, який започаткувала благодійна організація "Благодійний фонд "ВІВАС".

Урочисте відкриття Конкурсу-фестивалю відбулося в приміщенні Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря, що в Деснянському районі Києва.

З привітальним словом звернувся благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, який розповів про історію будівництва муніципальної академії і про свою участь у існуванні цього "храму мистецтва". Отець Димитрій побажав учасникам та організаторам гарного душевного настрою та духовного вдосконалення, щоб народна творчість завжди надихала учасників та слухачів не тільки на земний лад, але й заставляла замислитись ще глибше і над сенсом земного буття. Таким чином, змушуючи кожного шукати Істину у православному храмі, храмі віри, надії і любові.

Конкурс-фестиваль академічної української пісні проводиться з метою популяризації народно-пісенного мистецтва, виявлення та підтримки творчо-обдарованої молоді, сприяння розкриттю талантів та духовно-емоційних здібностей молодих виконавців.

У заході приймали участь солісти Національної опери України,народні та заслужені артисти України, лауреати багатьох міжнародних конкурсів.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua