Духовенство Деснянського благочиння зустрілося з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій

10 березня духовенство Деснянського благочиння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія зустрілося з представниками Десняського районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Метою зустрічі було ознайомити священнослужителів з правилами пожежної безпеки, особливо під час проведення релігійних свят.

Під час зустрічі відбулося знайомство з новим начальником Десняського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві Кустніциним А.О., який подякував духовенству за співпрацю та взєморозуміння. На знак пошани за сприяння у забезпеченні діяльності районного управління та вагомий внесок у вирішенні службових питань було нагороджено благочинного Деснянського благочиння протоієрея Димитрія Григорака грамотою.

Священики також отримали "Памятку безпечного святкування релігійних свят", в якій лаконічно та змістовно викладені основні правила пожежної безпеки. В кінці зустрічі священнослужителі отримали відповіді на важливі питання щодо пожежної безпеки, а також можливість практично випробувати вогнегасник.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua