P1370073

Духовенство Голосіївського благочиння взяло участь у святкуванні заходів до Дня незалежності

23 серпня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Миколи Даневича духовенство та парафіяни храмів Голосіївського благочиння взяли участь у заході «Величне свято гідного народу!», присвяченому Дню незалежності України.

У своєму слові благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов привітав присутніх зі святом і сказав: "Сьогодні свято любові і поваги до своєї Батьківщини і до свого народу. Любов і повага не можуть бути тільки на словах, одноразовими і одноденними. Необхідно приносити плоди любові і патріотизму кожного дня, а це значить сумлінно працювати кожному на своєму місці.

У цей складний час Українська Православна Церква не тільки кожного дня возносить молитви про мир у нашій державі, вона надає благодійну допомогу всім, хто постраждав унаслідок бойових дій. Храми Голосіївського благочиння прикладають багато зусиль для забезпечення потреб вимушених переселенців, надають допомогу необхідними речами, медикаментами, організовують обіди і матеріально підтримують нужденних. Особлива увага приділяється переселенцям, які залишили свої оселі та виїхали з зони збройного протистояння. Господь дав нам різноманітні дари, головними з котрих є наше життя, віра і мир.

Сьогодні необхідна підсилена молитва за встановлення миру і спокою в Україні. Спільними зусиллями ми маємо зберегти нашу Батьківщину", - зазначив священик.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua