IMG_6065

Духовенство Київської єпархії відвідало дитячий будинок у селі Петрівське

9 червня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук з духовенством єпархії та активними членами громадської організації "Союз Православних Сил" відвідали дитячий рбудинок "Отчий дім" у селі Петрівське Київської області. У день Святого Духа, коли вся Повнота Церкви осмислює священну місію соціального служіння Церкви в сучасному світі, духовенство і "Союз Православних Сил" надали матеріальну допомогу відвідуваному закладу.

Отець Костянтин, звертаючись до керівництва центру, сказав, що кожен православний християнин повинен у своєму житті дотримуватися слів святого апостола Якова, який говорив про те, що віра без справ мертва є. "Тільки простуючи шляхом любові, милосердя, допомоги та турботи про ближнього, можна догодити Господу і досягти спасіння. У нашому світі, обтяженому гріхом, Церква в першу чергу говорить про любов до Бога, людини і про реальне творення добра в серцях людей", - зазначив священик.

Коментуючи соціальну діяльність Церкви координатор з питань церковного освіти громадської організації "Союз Православних Сил" протоієрей Діонісій Мартишін відмітив, що Церква здавна брала участь у справах милосердя та благодійності: "Соціальне служіння Православної Церкви не може обмежуватися політичними, релігійними та національними кордонами. Церква свідчить про любов Господа до всього світу. У першу чергу - до дітей. Можна створювати геополітичні стратегії, національні ідеї, політичні ідеології, але без реальної допомоги дітям та молоді у нашого українського суспільства не буде майбутнього. Підтримка молоді, турбота про дітей, створення максимальних умов для їх розвитку - це запорука майбутнього України. Українська Православна Церква вважає своєю метою виховання і всебічну підтримку вірних чад Церкви Христової. Тільки діяльна любов, жертовна турбота про ближнього, практична реалізація соціального служіння Церкви здатні кардинально перетворити життя нашого суспільства".

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua