01_0914_005

Духовенство Лісового масиву Києва благословило дітей на новий навчальний рік

1 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія протоієрей Роман Матюшенко та протоієрей Євгеній Нікітін були присутні на першому дзвонику в двох школах Лісового масиву Києва. Під час урочистої лінійки священики звернулися до всіх присутніх зі словами настанови.

«Дорогі діти, батьки і вихователі! Сьогодні початок нового навчального року. Вчора по храмах було звершено молебні, щоби Господь давав і учням і вихователям благодатні сили для навчання. Кожен знає, що для того, аби досягнути земних і небесних благ, треба добре навчатися. За часів святого рівноапостольного князя Володимира церква також приймала активну участь у виховному процесі, навчаючи народ Божий не тільки Закону Божому, а й різним земним наукам. Чернець Нестор Літописець розповідає, як святі Кирил та Мефодій створили граматику, за допомогою якої наші пращури здобували знання.

Тому сьогодні ми молимося молитвою «Отче наш», аби Господь дав всім нам земної і небесної мудрості. І Господь, вірте, обов’язково дасть мудрості. А разом зі справжніми знаннями ви отримаєте ще й гарні оцінки для подальшого освітнього шляху", - зазначив отець Роман.

Священики передали примірники Закону Божого для шкільної бібліотеки, щоб всі бажаючі змогли навчатися вічним Заповідям Господнім. Також було даровано ікону Божої Матері «Примноження розуму», яку буде розміщено у вестибюлі навчального закладу, щоб образ Пресвятої Богородиці нагадував дітям про джерело справжньої мудрості.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua