Духовенство Солом’янського благочиння взяло участь у заходах до дня пам’яті святителя Миколая

19 грудня у Солом'янському районі міста Києва відбулись заходи, присвячені дню пам'яті святителя Миколая Чудотворця, в яких взяло участь духовенство Солом'янського благочиння.

Так, у Територіальному центрі для дітей хворих на ДЦП відбувся святковий концерт. Хворих дітей зі святом привітав протоієрей Костянтин Вовченко, яких було близько 40, і подарував всім присутнім ікони святого Миколая та солодощі. Цього ж дня театралізоване свято "Прийшов Миколай!" відбулось у Палаці творчості дітей та юнацтва, під час якого отець Костянтин привітав близько 400 дітей.

Ієрей Миколай Скріжалін відвідав спецшколу для дітей-інвалідів "Надія", де привітав дітей зі святом святителя Миколая Чудотворця і благословив усіх іконами святого. На честь дня святителя Миколая в Гімназії біотехнології №177 також відбулось дитяче свято. в якому взяли участь творчі колективи шкіл Солом'янського району. На початку виступу отець Миколай розповів про життя і чудеса святого Миколая та привітав усіх зі святом. На захід були запрошені переселенці з східних регіонів України.

А діти недільної школи храму на честь ікони Божої Матері "Віднайдення загиблих" відвідали з святковим привітанням Центр соціальної допомоги дітям та молоді з обмеженими можливостями "Подолання" та дитячий садок №17, де розповіли житіє святителя Миколая у віршах, заспівали колядки і роздали діткам солодкі подарунки. Настоятель храму протоієрей Сергій Екшиян привітав усіх зі святом.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua