Духовенство столичного храму відвідало клінічні корпуси Медмістечка

З 19 по 23 січня, в дні віддання свята Хрещення Господнього, духовенство храму на честь Собору Архістратига Михаїла Другого лікарняного благочиння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України відвідали корпуси Київської міської клінічної лікарні №6 (Медмістечко).

Хворі та медичний персонал з радістю прийняли вітання зі святом Богоявлення від благочинного Другого лікарняного благочиння і настоятеля храму протоієрея Геннадія Батенка. Клірики храму відвідали клінічні корпуси, НІХТ ім. О.О.Шалімова, адміністративний корпус, лабораторно-діагностичний корпус, центральне стерилізаційне відділення, господарський двір, дитячу клілічну лікарню № 4 та поліклініку при ній, щоб окропити хрещенською водою і побажати швидкого одужання.

Священнослужителів супроводжували сестри милосердя Православного сестринства на честь мучениць княгині Єлизавети та інокині Варвари, які роздавали храмові ікони: Божої Матері, святих цілителів, святителя Миколая Чудотворця та Собору Архістратига Михаїла.

Протоієрей Геннадій з супроводжуючими відвідав головного лікаря Медмістечка Вадима Крижевського, привітав його зі святом Хрещення Господнього, окропив хрещенською водою і подарував храмову ікону.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua