Духовенство та парафіяни Свято-Вознесенського храму відвідали дитячий будинок “Малятко”

28 жовтня на запрошення директора Лідії Литвиненко та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира духовенство та парафіяни Свято-Вознесенського храму, що на Деміївці, відвідали дитячий будинок "Малятко".

Спілкування з дітьми було теплим і неформальним. Настоятель храму, благочинний Голосіївського благочиння Києва протоієрей Павел Кирилов поспілкувався з хлопцями на тему духовних цінностей та про головні орієнтири в їх майбутньому самостійному житті. "У вас є все необхідне, щоб зробити правильний вибір, не шкодуйте себе, йдіть вперед і не повторюйте чужих помилок. Спокуси завжди були і будуть, але Господь дає сили всім, хто проситиме Його про мудрість і терпіння", ​​- сказав священик. Були роздані подарунки, після чого спілкування продовжилося у класах.

Лідія Семенівна показала гостям виставку художньої творчості дітей і розповіла про успіхи у танцювальних конкурсах і перемогах футбольної команди. Після цього гості відвідали храм на честь свтятителя Миколая, що знаходиться на території дитбудинку.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua