wpid-5911.jpg

“Факти утиску прав віруючих УПЦ вигідні антиукраїнським силам”, – єпископ Iрпiнський Климент

Державі варто звернути особливу увагу на факти порушень прав віруючих Української Православної Церкви, оскільки це дає привід антиукраїнським силам поширювати інформацію про утиск релігійної свободи в Україні.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це сказав голова Iнформаційного відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент 16 вересня під час зустрічі Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

«У деяких регіонах країни відбувається утиск прав віруючих Української Православної Церкви. Це супроводжується силовими конфліктами, які часто ініціюють представники місцевої влади. Таких конфліктів не більше тридцяти, і вони не змінюють релігійної статистики в Україні. Подібні протистояння вигідні не стільки релігійним організаціям, скільки радикальним політичним силам, які напередодні виборів провокують різні конфронтації. У свою чергу, вороги Української держави, посилаючись на ці факти, поширюють інформацію про утиск релігійної свободи в Україні», - зазначив єпископ Климент.

Також під час зустрічі Прем'єр-міністра з представниками ВРЦіРО голова інформвідділу УПЦ окремо торкнувся теми вбивств священика Романа Ніколаєва і монахині Алевтини (Кравчук).

«По вбивству черниці начебто з'явилися якісь дані, але вони викликають більше питань, ніж відповідей. А по вбивству священика правоохоронні органи досі мовчать», - підкреслив єпископ УПЦ.

Центр інформації УПЦ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua