Голова Місіонерського відділу провів заключний урок для учнів столичної школи в рамках проекту “Християнська етика в українській культурі”

23 травня голова Місіонерського відділу Київської єпархії протоієрей Георгій Крючков з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відвідав спеціалізовану школу №129 у Дніпровському районі Києва. Священик провів заключний просвітницький урок в рамках освітнього проекту "Християнська етика в українській культурі".

Остання зустріч відбулася під час пасхальних свят, саме тому дітей більше цікавило свято Воскрсіння Христового. Отець Георгій привітав дітей із Пасхою та роздав традиційні символи цього свята - кулич і крашанку. Діти та дирекція школи, дякуючи за зустрічі, запросила священика на свято останнього дзвоника та виявили бажання зустрічатися у наступному навчальному році.

Протягом 2015-2016 навчального року лекції голови Місіонерського відділу мали форму питання-відповідей. Спілкуючись зі священиком, дітей цікавили не тільки історія та культура християнства, а й питання дотримання церковних постів, проведення свят та пов’язаних із ними благочестивих традицій.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua