Голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ взяв участь у конференції “Становлення та розвиток вітчизняної богословської освіти і науки”

24 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент взяв участь у підсумковій дискусії Всеукраїнської наукової конференції "Становлення та розвиток вітчизняної богословської освіти і науки" на тему "Богословська освіта: історичний досвід і сучасний стан". Дискусія проходила в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Метою дискусії було обговорення сучасного стану богословської освіти в Україні та світі, можливість застосування історичного досвіду у вітчизняній освітній практиці. Дискусія проводилася в контексті проекту закону про внесення змін до деяких законів України (щодо визнання документів про освіту і наукові ступені, які видаються духовними навчальними закладами).

В цілому дана конференція була приурочена до ювілею 1025-ліття Хрещення Київської Русі та була організована за сприянням Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ.
Учбовий комітет при Священному Синоді УПЦ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua