Голова Відділу духовно-фізичного виховання зустрівся з вихованцями Центру реабілітації дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями

10 лютого з благословенняя Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко на запрошення бібліотеки ім. Юрія Гагаріна зустрівся з вихованцями Центру реабілітації дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями Деснянського району Києва.

Отець Роман розповів про християнські чесноти, важливість таїнств Сповіді і Причастя у житті віруючої людини, про соціальну роботу храму святих мучеників Адріана і Наталії та відповів на запитання присутніх. Діти підготовили для отця Романа прекрасні виступи: заспівали пісні, розповіли власні вірші, а також продемонстрували свої творчі роботи. В процесі спілкування на майбутнє було намічено плани про співпрацю з реабілітаційним центром.

На прощання священник подарував усім присутнім ікони святих мучеників Адріана і Наталії та солодкі подарунки, запросивши всіх частіше приходити до храму, відвідувати богослужіння, приступати до церковних таїнств. Для відвідування богослужінь людей з обмеженими можливостями в верхньому та нижньому храмі спеціально облаштовано пандуси.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua