Голова Відділу справах сім’ї взяв участь у II Всеукраїнському форумі сім’ї

Форум відбувся 22 листопада у Київському міському будинку учителя. У роботі взяли участь громадські та просвітницькі організації, відомі науковці, громадські діячі, християнські конфесії, представники державних органів та Парламенту України. Відділ у справах сім’ї Київської єпархії представляли голова відділу протоієрей Олег Мельничук та представники відділу від благочинь Києва - протоієрей Роман Баранов та диякон Роман Андрієнко.

Усі учасники фору погодилися із тим, що найбільшою та найсвятішою цінністю для нашого народу завжди була сім’я. Головною проблемою сучасності є руйнування сімейних традицій та нав’язування нашому народові аморального законодавства.

У своєму виступі голова єпархіального відділу протоієрей Олег Мельничук наголосив на тому, що сьогодні відбувається маргіналізація християнської родини, нам пропонуються абсолютно неприпустимі засади для життя, які спрямованні на руйнування родин, а не їх збереження. "Особливо важливо, щоб у цей час Церква змогла дати відсіч викликам сьогодення. Потрібно втілювати в життя клубну модель, а саме – дитячий клуб, клуб ветеранів, родинний клуб. Потрібно спілкуватися із родинами через соціальні мережі, на сайтах, на сторінках журналів, газет, цим самим проповідуючи Христа. Адже саме через соціальне служіння Церква зможе укріпити свої позиції", - зазначив протоієрей Олег Мельничук.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua