molodrjka_koblevo_20

Голова Відділу у справах молоді взяв участь у молодіжній конференції

29 вересня відкривалась VIII конференція глав і співробітників молодіжних відділів та організацій УПЦ. Цього року місцем проведення стала Миколаївська єпархія, місто Коблево. Після молебню про закликання Духа Святого на всяке добре діло з вітальним словом до учасників звернувся голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона.

Своє благословення учасникам конференції передав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій: «Відрадно бачити, що незважаючи на скорботний час, яке переживає наш народ і наша країна, робота з молоддю в Церкві триває». Його Блаженство нагадав учасникам, що молодість переповнена сил, горіння. Вона прагне реалізувати дані їй від Бога обдарування, таланти й можливості. Для людини це - час шукань, звершень та саморозвитку. Бажання молоді «стати кимось», здійснити вчинок, бути потрібним, довести що-небудь собі і оточуючим, її прагнення до звершень важливо і цінно, і наставники не повинні цього ігнорувати.

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своєму зверненні наголосив: «Зараз як ніколи важлива проповідь любові. Адже любов Божа обіймає всіх нас. В океані Божественного милосердя розчиняються всі наші земні пристрасті і протистояння». Його Блаженство побажав усім, хто причетний до виховання та освіти молоді, перш за все, бути тією самою євангельської сіллю землі, гідними пастирями не від світу цього, які зможуть направити всю активність нашого молодого покоління в правильне русло, второваною протягом століть молитовним життям нашої Православної Церкви.

Глав і співробітників молодіжних відділів та організацій УПЦ також привітав голова Відділу у справах молоді Київської єпархії архімандрит Іоасаф (Перетятько). Він докладно розповів про цілі конференції та побажав гостям брати активну участь в дискусіях та обговореннях. Його доповідь викликала гаряче живе обговорення. Бажання знайомства з метою створення сім'ї ставить юнаків та дівчат перед рядом проблем. Аналіз отця Іоасафа «Православні сайти знайомств: пошук супутника життя або діагноз», озвучений з гумором і прикладами, привів до вирішення присутніх створити подібний сайт з можливістю ретельного розгорнутого анкетування претендентів.

orthodoxy.org.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua