Голова Відділу у справах молоді взяв участь у VI Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних молодіжних відділів та організацій

21 жовтня в передмісті Севастополя Балаклаві (АР Крим) з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира розпочала свою роботу VI Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних молодіжних відділів та організацій. Форум проводиться Синодальним відділом УПЦ по роботі з молоддю, за сприяння Сімферопольської єпархії і триватиме з 21 по 25 жовтня. Участь у конференції взяв також голова Відділу у справах молоді Київської єпархії архімандрит Іоасаф (Перетятько).

Урочисте відкриття конференції розпочалося з молебню, який відправив вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона. За молебнем молилися учасники – священнослужителі та миряни, які відповідають за роботу з молоддю в єпархіях Української Православної Церкви, а також представники православних молодіжних організацій і братств. У роботі беруть участь близько 140 учасників більш ніж з 40 єпархій УПЦ.

На початку урочистого відкриття були зачитані вітальні слова до учасників конференції від Предстоятеля Української Православної Церкви та від митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря.

З вітальним словом виступив голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона. Владика розповів про діяльність відділу, зокрема про виїзні семінари співробітників відділу у єпархії та представив проекти, які діють під егідою відділу. Це і апологетичний центр в ім'я святителя Іоанна Златоуста, і товариство тверезості на честь священномученика Володимира, митрополита Київського, а також велика кількість різноманітних соціальних проектів. Окрім того, співробітники Синодального відділу у справах молоді викладають практичний предмет з молодіжного служіння в Київській духовній академії.

Архімандрит Іоасаф ознайомив всіх з програмою наступних днів роботи, зауваживши, що ця конференція має в першу чергу практичні навчальні завдання, а також розповів про діяльність у єпархіях. Урочисте відкриття завершилося виступом танцювального колективу міста Балаклава.

22-24 жовтня, в основні дні роботи, планується обговорення підсумків діяльності Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю за 2013 рік, аналіз молодіжної роботи в єпархіях, обговорення синодальних і міжєпархіальних молодіжних проектів тощо. З презентацією діяльності виступлять координатори проектів, що діють під егідою Синодального відділу по роботі з молоддю, а також представники єпархіальних молодіжних відділів і рухів у регіонах.

Завершиться конференція Божественною літургією 25 жовтня.
Сайт УПЦ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua