Голова Відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи взяв участь у зустрічі керівників тюремних закладів

19 листопада в Київському управлінні Державної пенітенціарної служби відбулася робоча зустріч керівників пенітенціарних закладів Київської області. У зустрічі з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира взяли участь тюремне духовенство трьох єпархії Української Православної Церкви, які територіально розташовані на території Київської області.

Під час робочої зустрічі були розглянуті питання покращення роботи духовенства в колоніях, підготовки до різдвяного періоду, в який традиційно активізується духоно-пастирська робота із засудженими і персоналом пенітенціарних установ. Заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби у Києві і Київській області полковник внутрішньої служби Ігор Шейкін подякував священнослужителям за духовно-пастирську роботу, яку проводить тюремне духовенство в установах області і запропонував проводити духовно-пастирську і культурну роботу з персоналом служби та їх родичами. В свою чергу, голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко запевнив керівництво управління, що священнослужителі готові відгукнутися на пропозицію активніше брати участь у духовно-пастирській роботі з персоналом пенітенціарних установ.

Присутні прийняли до уваги пропозицію відповідального священика за тюремне служіння в Київській єпархії протоієрея Миколая Могильного про розповсюдження в колоніях Київської області документального фільму про шкоду синтетичних наркотичних засобів. Не є секретом, що більшість молодих незаможних людей, які потрапляють в колонії за зберігання і розповсюдження наркотиків, зловживають саме синтетичним зіллям, яке надзвичайно небезпечно відбивається на здоров'ї молодої людини. На завершення зустрічі, начальникам колоній булі презентовані примірники Нового Завіту і ікони на згадку про зустріч.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua