Голова Відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів взяв участь у конференції Товариства православних лікарів

15 листопада з благословення високопреосвященнішого митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря відбулася ХІІ звітна конференція Товариства православних лікарів Криму імені святителя Луки. Приймаючою стороною виступив Топловський Свято-Троїцький Параскевський жіночий монастир. Серед гостей був присутній міністр охорони здоров'я Автономної Республіки Крим Олександр Каневський, а також голова Відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів Київської єпархії протоієрей Віталій Данилюк.

Традиційно, конференція розпочалася з молебню в храмі на честь мучениці Параскеви. У вступному слові митрополит Лазар процитував уривок з глави книги премудрості Іісуса, сина Сіраха: "Почитай врача честью по надобности в нем, ибо Господь создал его, и от Вышнего – врачевание, и от царя получает он дар". У свою чергу, ігуменя Топловського монастиря наголосила, що чим глибша наша любов – тим менше хвороб ми маємо.

Приємно здивувало функціонування товариства православних студентів медичного закладу "в ритмі люблячого серця", які займаються організацією і проведенням тижнів милосердя та допомагають тим, хто цього потребує. На завершення звітної конференції Його Високопреосвященство відзначив самовіддану працю лікарів, молодших медичних працівників і студентів та подарував їм ікони.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua