ігумен-Моісей-(Нікулін).docx

ігумен Мойсей (Нікулін)

Храм прп. Феофіла Китаївського
Настоятель
Народження: 27 червня 1959 р.
День тезоіменитства: 8 серпня
Дияконська хіротонія: 27 квітня 2002 р.
Священицька хіротонія: 21 травня 2003 р.
Чернечий постриг: 19 серпня 2001 р.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua