Інспекційна комісія Учбового комітету провела перевірку діяльності Луганського богословського університету

20 березня на виконання благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія інспекційна комісія Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви провела перевірку діяльності Луганського богословського університету імені Архістратига Михаїла.

До складу комісії увійшли: голова Учбового комітету єпископ Ірпінський Климент, архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, єпископ Новомосковський Євлогій, священик Олександр Бахов, Кущ Г. І. У ході перевірки члени комісії ознайомилися з навчально-методичною, статутною та кадровою документацією семінарії, а також провели зріз успішності засвоєння навчальної програми підготовки бакалаврів православного богослов’я серед студентів 3-4 курсів.

Під час зустрічі з викладацьким складом на чолі з ректором ЛБУ протоієреєм Володимиром Конончуком єпископ Климент розповів про основні завдання, які стоять перед духовною освітою на сучасному етапі та відповів на питання, які стосувалися організації навчально-виховного процесу.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua