1446504845_e85ec8cd

Керівники єпархіальних відділів взяли участь у роботі Всеукраїнського конгресу вчителів предметів духовно-морального спрямування

2 листопада у Києві розпочав роботу ІІІ Всеукраїнський конгрес вчителів предметів духовно-морального спрямування. В рамках роботи конгресу відбулася відкрита лекція видатного педагога, філософа освіти, автора низки книг з релігійної педагогіки, організатора і директора школи «Ла Трачча» в Бергамо (Італія) Франко Нембріні на тему: «Підґрунтя християнської освіти: італійський досвід». Конгрес проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України, Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при МОН України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національного центру «Мала академія наук України» та Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у роботі конгресу взяли голова Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви митрополит Полтавський і Миргородський Филип, перший заступник голови відділу протоієрей Олександр Білокур, співробітник відділу ієрей Георгій Оніпко, голова Відділу релігійної освіти та катехізації Київської єпархії протоієрей Валентин Макаров та голова Місіонерського відділу Київської єпархії протоієрей Георгій Крючков. Захід відбувся за участю представників Міністерства освіти і науки України, Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при МОН України, вищих навчальних закладів, представників церков і релігійних організацій України, керівників і представників громадських об'єднань та вчителів предметів духовно-морального спрямування.

Метою конгресу став обмін досвідом, теоретичними та практичними напрацюваннями у сфері викладання, регулювання, методичного, правового та фінансового забезпечення викладання предметів духовно-морального спрямування у дошкільних, середніх та вищих навчальних закладах України.

За матеріалами сайту Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua