2P20150130-PAL_3027-1200

Керуючий справами УПЦ взяв участь у пленумі Міжсоборної Присутності

29-30 січня в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання пленуму Міжсоборної Присутності Руської Православної Церкви.

Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до членів Міжсоборної Присутності зі вступним словом, в якому, зокрема, підкреслив важливу роль Присутності у сприянні загальноцерковного управління. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь в роботі пленуму взяв Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Учасники засідання обговорили документи «Про участь вірних у Євхаристії», «Освітня концепція Російської Православної Церкви», «Церква і культура», «Церква і економіка в умовах глобалізації».

За підсумками обговорення документ «Про участь вірних у Євхаристії» буде переданий на розгляд Архієрейського Наради, яке відбудеться в Москві 2-3 лютого; три інших документа з урахуванням зроблених на пленумі зауважень були передані в профільні комісії Міжсоборної Присутності для продовження роботи в розширених робочих групах. Його Святість подякував учасникам пленуму за плідні дискусії та побажав всім допомоги Божої.

patriarchia.ru

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua