wpid-phoca_thumb_l_gust9.jpg

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння в Густинському Свято-Троїцькому жіночому монастирі

10 серпня, в день шанування ікони Божої Матері «Одігітрія», з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкове богослужіння в Троїцькому соборі Густинського Свято-Троїцького жіночого монастиря Ніжинської єпархії. (Чернігівська область, село Густин, Прилуцький район).

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, єпископ Золотоношський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії, та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом. За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Після літургії було звершено хресний хід навколо храму та молебень перед Густинською чудотворною іконою Божої Матері «Одігітрія».

Після відпусту владика Антоній привітав ігуменю сестер і гостей обителі з престольним святом та побажав усім милостей від Бога та заступництва Пресвятої Богородиці.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua