phoca_thumb_l_image-f7bb1e8ef4c43fa5bcc375799773cdf5564131c317fa434ee9f32f62d62f5a79-v

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння в Свято-Георгіївському храмі міста Львів

17 грудня, в день пам'яті великомучениці Варвари, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив богослужіння в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця у Львові.

Напередодні свята митрополит Антоній очолив Всенічне бдіння в Свято-Георгіївському храмі Львова. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, єпископ Львівський і Галицький Філарет, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба та духовенство Львівської єпархії.

У сам день свята владика Антоній звершив Божественну літургію в храмі святого великомученика Георгія. Митрополиту Антонію співслужили: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, єпископ Львівський і Галицький Філарет, глава Адміністративного апарату Київської митрополії протоієрей Володимир Коцаба та духовенство єпархії.

Після Євангельського читання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

По завершенні літургії було звершено молебень перед мощами великомучениці Варвари. Після богослужіння владика Антоній передав віруючим благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та привітав усіх зі святом.

Цього ж дня митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив панахиду на могилі протопресвітера Гавриїла Костельника на Личаківському цвинтарі Львова.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua