Керуючий справами УПЦ очолив урочистості до 15-річного ювілею заснування Регентсько-катехізаторського духовного училища при Корецькому монастирі

4 листопада, в день свята ікони Пресвятої Богородиці "Казанська", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив ювілейні урочистості з нагоди 15-річчя заснування Корецького Регентсько-катехізаторського духовного училища, що діє при Корецькому Свято-Троїцькому ставропігійному жіночому монастирі.

Напередодні владика Антоній звершив Всенічне бдіння, а в сам день свята очолив Божественну літургію у Свято -Троїцькому соборі обителі.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, єпископ Ірпінський Климент, вікарій Київської Митрополії, та духовенство обителі.

Після відпусту митрополит Антоній привітав сестер і парафіян обителі зі святом, а також від імені Його Блаженства відзначив орденом Святої рівноапостольної княгині Ольги настоятельку монастиря ігуменю Рафаїлу.

Після богослужіння відбувся річний акт Корецького духовного училища, у рамках якого митрополит Антоній зачитав вітальну адресу Блаженнішого Митрополита Володимира до настоятельки Корецького Свято-Троїцького ставропігійного жіночого монастиря та ректору Регентсько-катехізаторського духовного училища протоієрею Петру Опанасюку, наставникам і вихованцям училища з нагоди ювілею.
Сайт КДАіС

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua