phoca_thumb_l_img_3723

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння до свята Собору Молченських святих

24-25 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкові богослужіння до свята Собору Молченських святих.

24 травня Митрополит Антоній звершив Всенічне бдіння в Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп напередодні свята.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Конотопський і Глухівський Роман, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба і духовенство єпархії.

25 травня, в день свята Собору Молченських святих, владика Антоній очолив літургію в Софронієво-Молченській пустині Різдва Пресвятої Богородиці.

Митрополиту Антонію співслужили єпископи Конотопський і Глухівський Роман та Фастівський Даміан, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба і духовенство єпархії.

З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополит Антоній удостоїв намісника монастиря ігумена Діодора (Дудку) права носіння хреста з прикрасами.

Після Євангельського читання Високопреосвященний владика звернувся до вірних з архіпастирським словом.

Наприкінці літургії керуючий справами УПЦ з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри нагородив також ряд благодійників монастиря високими церковними нагородами.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua