Керуючий справами УПЦ прийняв участь у зустрічі представників Третього Київського міжконфесійного форуму з Президентом України

24 квітня Президент України Віктор Янукович зустрівся з представниками Третього Київського міжконфесійного форуму.

З благословення Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, від Української Православної Церкви участь у зустрічі прийняв керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній.

Також на зустрічі були присутні: Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ, депутат Національної Асамблеї Тунісу, віце-президент комітету з прав людини і міжнародних відносин Фатма Гарбі, Голова Світової ради сикхів Сатпал Сингх, Генеральний секретар Європейської ради релігійних лідерів Віллумстад Стейн, головний рабин Туреччини Ісак Халева, Директор з міжнародних і міжцерковних зв'язків Православної Церкви Америки Леонід Кішковський, народний депутат України, директор Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії Олександр Фельдман.

«Я високо ціную ваші зусилля, діяльність керівників релігійних громад, експертів і медійної спільноти, які спрямовані на пропагування толерантності, цінностей діалогу між людьми незалежно від віросповідання та будь-якої етнічної приналежності. Своєю діяльністю ви активно сприяєте зменшенню в суспільстві насильства та нетерпимості», - сказав Глава держави у своєму слові.

Патріарх Єрусалимський Теофіл ІІІ, в свою чергу, зазначив, що Київ став місцем, де відбувається конструктивний діалог «усіх релігій». «Український народ, народ України є для нас другим Єрусалимом», - підкреслив Патріарх.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua