phoca_thumb_l_img_7495

Керуючий справами УПЦ провів відкриту лекцію в КНУ ім. Тараса Шевченка

16 березня Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів відкриту лекцію на кафедрі релігієзнавства Філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Перед початком лекції для владики Антонія було проведено екскурсію по Музею Історії Київського університету.

На лекції також були присутні перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик та проректор КДА з науково-богословської роботи професор Володимир Бурега.

Митрополит Антоній зачитав слухачам доповідь «Київська духовна академія: історія і сучасність», присвячену 400-річчю Київських духовних шкіл. Після доповіді Його Високопреосвященство відповів на запитання аудиторії.

Наприкінці лекції відбулася зустріч владики ректора з деканом Філософського факультету Анатолієм Конверським, на якій обговорювалися перспективи співпраці між навчальними закладами. На завершення зустрічі Високопреосвященний владика передав для бібліотеки університету видання КДА.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua