20140203-VSN_6572-1200

Керуючий справами УПЦ співслужив Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу у п’яту річницю інтронізації Його Святості

1 лютого, у п'яту річницю інтронізації Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві було звершено Божественну літургію.

Предстоятелю Руської Православної Церкви співслужили сонм ієрархів Руської Православної Церкви та представники Помісних Православних Церков при Патріархові Московському і всієї Русі. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира участь у святкуваннях взяв керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Предстоятель Руської Православної Церкви звершував богослужіння в інтронізаційному облаченні. До сугубої єктенії були включені особливі прохання про нині шанованого Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Після закінчення Літургії було звершено молебень. Подячну молитву прочитав митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій.

Потім владика Ювеналій оголосив вітальний адрес Святішому Патріарху від імені членів Священного Синоду Руської Православної Церкви, після чого підніс Його Святості параман з часткою хреста преподобного Сергія Радонезького та ікону Божої Матері "Страсна".

patriarchia.ru

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua